Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális hogy másnaposan...

Az normális hogy másnaposan zsibbad a kezem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a kézfejed, ujjaid, az igen.

Ha az egész karod - pláne ha csak az egyik - az nem.

2016. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszer énis elgondolkodtam ezen :D előfordult már,hogy zsibbadt,amikor nagyon szétcsaptam magam:D
2016. dec. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát azt nem tudom hogy normális e, de nekem kb minden nagyobb ivászat után szokott. Nem folyamatosan, erősödik, elmúlik. Egyszer az első berúgásomnál még az arcom is zsibbadt, mondjuk akkor nagyon nem tudtam hogy hol van a határ, és nagyon csúnyán berúgtam. Egész másnap hánytam kb reggeltől estig, nem tűrt meg semmit a gyomrom. Ha megittam egy kis vizet kb negyed óra után kijött ami még volt belőle. Én amúgy betudom a zsibbadást a túlzott dehidratációnak, mert mihelyst elkezdek vízet inni enyhül, aztán el is múlik. 21/F
2019. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!