Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljes fogsor fájdalma megfázá...

Teljes fogsor fájdalma megfázás, nátha miatt?

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt megfáztam, a szokásos orrfújás-fájó torok, először szárazon köhögtem, mostanra hurutosan is. Minden ősszel/télen hasonlókon megyek keresztül, most viszont már második napja fáj a fogsorom, hol az alsó, hol a felső. Nem elviselhetetlen fájdalom, de folyamatos, olyan érzés, mintha valami a fogaim közé szorulna, és feszítené a őket.

Lehet ez a megfázás következménye/velejárója?

A fogaimmal egyébként soha nem volt probléma, és mivel nem egy helyen fáj folyamatosan, ezért gondolom hogy más lehet az oka.

Ha valakivel esetleg fordult már elő hasonló, mit tudna tanácsolni? Mivel enyhíthető a fájdalom?

Illetve hány nap fájdalom után lenne érdemes orvost (fogorvost?) felkeresni?


2016. dec. 23. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcüreg gyulladàs.Próbàld melegiteni az arcodat,az jó rà.
2016. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet miatta, nekem is gyakran ilyen ha meg vagyok fázva. Kivetül oda a fájdalom, ha elmúlik a nátha akkor elmúlik vele ez is. Én nem szoktam vele semmit csinálni, általában hamarabb elmúlik a náthánál.
2016. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arcureggyulladasnak tunik, melegitst az arcodat.
2016. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ha ilyen szopogatos cuccokat eszek a torkom miatt de lehet hogy arc ureg gyulladas.
2016. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!