Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az elmúlt 2hónapban 2x volt...

Az elmúlt 2hónapban 2x volt tüdőgyulladásom (most megint ez a 3. ) (? )

Figyelt kérdés

Az immunrendszerem nagyon le van gyengülve.

Lázam nem megy le(Folyamatosan 38.5)

Éjszaka arra kelek, hogy forró a testem és fuldoklom(annyira, hogy hányásig köhögök)

Érdemes lenne kórházba bemennem? Semmi nem használ már. Hűtőfürdő, borogatás, gyógyszerek.

Emellett a szívemmel is vannak gondok(MP, insuff valv mitr)

19/F



2016. dec. 24. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a legrosszabb hogy már lehet túl gyógyszerezted magad. Egyébként a szervezet nagyon hamar rászokik a gyógyszerre és függőség is kialakul.
2016. dec. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki diagnosztizálta ezt a 3 tüdőgyulladást + immunrendszer legyengülést(?), és milyen gyógyszereket írt fel?
2016. dec. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló kérdésed jogos. Pl. Vizsgálták már,hogy mitől van ennyire legyengülve az immunrendszered? Látott infectológus? Egy kardiológiai vizsgálat sem ártana,mert a mitralis prolapsusos,beszűkült billentyűre könnyen rátalepednek a baktériumok. Még az is elképzelhető,hogy a mostani tüneteket már egy szívizomgyulladás okozza. Én a helyedben nem "szórakoznék" sokat, nem próbálnám otthon kúrálni magam,hanem sürgősen elmennék orvoshoz!
2016. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Háziorvosom diagnosztizálta az első kettőt. Jelenleg annyira rosszul vagyok, hogy az alvás is nagyon rosszul esik.

(18F)

2016. dec. 24. 12:09
 5/6 A kérdező kommentje:

19, na már hülyülök is(és már írtam is)

A lényeg hogy a hátam beszakad, mellkasom eszméletlenül feszít. Gyógyszert csak lázcsillapítót vettem be.

Legutóbb azthiszem MOXIBIOTot írt ki az orvos.

2016. dec. 24. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok, kérlek vedd komolyan amit írtam!
2016. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!