Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem merek hányni, tényleg...

Nem merek hányni, tényleg ennyire rossz?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül félek tőle, de olyannyira, hogy enni alig merek.

Úgy szeretnék túl lenni rajta, mert hónapok alatt összeszedtem az erőmet, hogy meghánytatom magam, de előtte iszom sokat.


Hogy kell meghánytatnom magam, hogy legyűrjem ezt a félelmem?

Illetve, mennyire rossz érzés a hánytatás? Tehát ha nem vagyok rosszul és nincs rossz közérzetem, csak egyszerűen megcsinálom. Mennyire rossz érzés? Valaki tudna tanácsot adni?


2016. dec. 25. 23:54
 1/10 anonim válasza:

nyilván nem kellemes,de nem is vészes egyáltalán.


de szerintem ne hánytasd meg magad "mert miért ne" alapon.

2016. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igazából akkor rossz amikor beteg vagy, és erőd sincs plusz közbe hasad is megy és görcsölsz....akkor rossz... De ha pl részegség utáni szimpla hányás is más. És persze ki hogy szokott hozzá..Valaki nehezen viseli, valakinek meg úgy megy mint a tüsszentés.. :D
2016. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na majd ha elkapsz valami szarsàgot, ès sugàrban kell hànynod, akkor nem fogsz ezen gondolkodni :D
2016. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz, ha nem fulladsz meg közben...

(Mint már oly sokan!)


pl.:

[link]

2016. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne hanytasd magad, mi a francnak?

Egyreszt lehet, hogy eletedben nem fog rad jonni.

Masreszt szintekkel konnyebb, ha spontan hanyingered van. Olyankor csak egyszeruen hagyni kell h kijojjon, ami ki akar. Nem olyan borzaszto, en altalaban megkonnyebbulok utana.

2016. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én borzasztóan félek tőle, nem is merem a haverjaimat nézni miközben a buli után rosszul lesznek. Egyszerűen előbb vágom le a lábam mint hogy hányjak szóval komoly szintekre emeltem a fóbiám és szeretném legyőzni. :(
2016. dec. 26. 00:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen jellegű "fóbiám" addig tartott,amíg nem lettek gyerekeim. Előtte még a hangját sem bírtam hallani. Utáltam annyira hányni,hogy magamat szembe sem jutott meghánytatni. Aztán a gyerekeim mellett lassan hozzászoktam. Most is zavar,de már el tudom viselni.
2016. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazabol nem maga a hanyas a rossz, hanem a hanyinger. Legalabbis nekem.
2016. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fóbiával szenvedek, de eszembe nem jutna meghánytatni magam.. szerencsére jó erős a gyomrom, ezeket a vírusokat is mindig elkerülöm (le is kopogom), úgyhogy így annyira nem vészes. Legutóbb piától voltam rosszul, de nem is emlékszem semmire, sem a folyamatra sem magára az egészre. :-D Mondjuk azóta nem is nagyon iszok.. szerintem hagyd ezt most, ne kínlódj fölöslegesen.


22L

2016. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
De mi ennek az értelme? Miért akarsz hányni? Senki nem szeret hányni (oké, biztos van olyan perverz...), szóval ezzel az erővel mindenkinek van ilyen fóbiája, de ez tök normális, miért kéne szeretni hányni, amikor ez egy védekező reflexe a szervezetünknek és valami egészségügyi probléma esetén következik be? Viszont ha szükség van rá, mindenképp bekövetkezik, akár fóbiás vagy, akár nem, nem kell erre trenírozni magad.
2016. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!