Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi utalhat hosszu ideju...

Mi utalhat hosszu ideju nyirokcsomoduzzanatra? Menjek tovabbi orvosokhoz?

Figyelt kérdés
Egy honapja meg van dagadva az egyik nyirokcsomom. Nagyon vekony vagyok, igy konnyen tapinthato (a masik oldalon is pedig az nincs megdagadva). A nyakamon is latszik a duzzanat ha elforgatom a fejemet (allam szelenel a csucsnal, a fulem alatt). Elmentem haziorvoshoz vele, akinek elmondva csak legyintett ra. Megkertem h azert vizsgalja meg, majd mondta h kisebb babnyi meretu, ne foglalkozzak vele. Tehat meg csak nem is normal babnyi meretu. Megis folyamatosan piszkalom, es belemegett hogy biztos limfoma. Masnap a kardiologus a korelozmenykent beleirta a nyirokcsomot, o is megnezte de nem is mondott ra semmit. A kisebb babnyi meret az meg normalis? Az egy honap alatt meg voltam fazva, de a tunetei nem voltak olyan erosek. Nem fogytam (fel kilot hiztam). Menjek tovabbi orvosokhoz, vagy nyugodjak meg hogy ez kisebb babnyi es igy nem koros? A kisebb bab az mekkora nagysagot jelent, egy centinel kisebbet?
2016. dec. 26. 20:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzatennem hogy mikor eszrevettem, azota kisebb lett egy kicsivel.
2016. dec. 26. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Ker teljes verkepet, lehet valamilyen fertozesed van.
2016. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A limfomat kizarhatom? Vagy az is lehetseges? :( augusztusban volt teljes verkepem
2016. dec. 26. 20:38
 4/7 gömbicica ***** válasza:

Nekem is volt a nyakamon, dokit kerdeztem mi ez, azt mondta, hogy otthon maradt a varazsgombje.

Nah??? Edes mi?


De fajt a torkom is, legalabb meghallgatott,mondtam hogy kohogok is rendesen, antibiotikum nelkul nem usztam meg.


Mar azert kusebb. Nekem a nya,kamon volt oldalt. De mar kusebb. En is ugy vettem csak eszre, hogy elfordizottam a fejem

2016. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb volt, illetve meg mindig kitapinthato, de nekem azert mert szifiliszem volt. Meg kell egy kis ido, mire lemegy.
2016. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak nyugodjak meg? Es fogjam a virusos idoszakra?
2016. dec. 26. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisebb babszemnyi szerintem nagyobbat jelent 1 cm-eresnel, de ha csokkent a merete, az jot jelent. Akkor lenne baj, ha nem ugyanolyan maradna vagy esetleg nőne.

Biztosan el fog mulni. Még varj egy kicsit, mielott ujbol orvoshoz mesz, tobb honap is lehet, mire teljesen visszahuzodik.

2017. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!