Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem mult el a huvelygombam...

Cunus kérdése:

Nem mult el a huvelygombam vagy mi?

Figyelt kérdés
. Hüvelygombam lett es a gyogyszertárbol canesten combit vettük. Egyet felraktam. Majd megjött. Mikor elmult megint hasznaltam, közbe nogyogyaszhoz mentem es mas fajtat irt ki. Most mar ugy ereztem tegnap tegnap elott h mar elmult. Így barátommal együtt voltam szexuálisan. Aztan masnap nagyon keves (tenyleg nagyon keves) feher izét vettem észre ami szétmálik. Pontosan nem tudom leírni milyen. Hát azaz turos folyas a rózsám körül. Mitől lehet ez?

2016. dec. 26. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
ki szeretnem egeszíteni hogy már most sem ég, nem viszket se semmi tünet nincs
2016. dec. 26. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátodat kezeléték akkor amikor téged? Ha nem akkor visszakaphatod tőle a fertőzést. Várj egy pár napot és ha ismét folyásod lesz, viszketni fog,akkor menj vissza az orvoshoz,de úgy, hogy a barátodnak is kérjél gyógyszert! A nőgyógyászoknak ez gyakran "kiesik" a fejéből.
2016. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia igen kezeltük
2016. dec. 26. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!