Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tuszos mandulagyulladas,3 nap...

Tuszos mandulagyulladas,3 nap utan is faj a torkom pedig szedem az antibiotikumot?

Figyelt kérdés

Virusos torokgyulladassal kezdodott, nagyon fajt a torkom aztan egyre rosszabbul lettem mig kialakult a tuszos...

Elmentem az ugyeletre es 300 mg Dalacint irtak fel, amit en keveslek, plane, hogy 5 napos a kura.

Ma kezdtem a harmadik napot de a torkom meg mindig faj, bar javult azert de nem az igazi.

Ez 5 napos kura helyrejon?


2016. dec. 28. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
5 napos a kúra és 16 szemeset kaptál? Kettő dobozzal?
2016. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy doboz dalacin 300 mg, amit napi 3x kell szednem 5 napig.

Sztem ez keves.

Anno ugyanilyen keves antit kaptam es ki is jott egymas utan 3x

2016. dec. 28. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A javasolt adagolása 4x1 tbl. Ezért kérdeztem,mert sehogy nem jön ki az 5 nap. Tüszös mandulagyulladásnál viszont min. 7 napig kéne szedni egy antibiotikumot. Ha ennél kevesebbet kaptál,akkor lehet,hogy nem lesz elég.
2016. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt véget érne a kúra,menj el a házirovosodhoz.
2016. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos helyettesito orvos van, akinel anno ugyanigy 3x kijott a betegseg ujra a helytelen adagolas miatt.

Az en dokim szabin van. a helyettesito orvosnak mondhatom, hogy kevesnek erzem es meg szeretnek beszedni egy dobozt? Ki fogja irni?

2016. dec. 28. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne ,nyugodtan mond neg neki,hogy nem múltak el a panaszaid.
2016. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!