Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Abbahagytam azt antibiotikumot...

Abbahagytam azt antibiotikumot 2 napja, szedhetem ezek után újra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Előző héten kaptam antibiotikumot mert tüszős mandulagyulladásom volt. A doki azt mondta szedjem 5 napig. 4 napig szedtem mert teljesen meggyógyultam a mandulámnak sem volt már baja plusz bulizni voltam és az alkohol miatt nem mertem bevenni. Tudom ez oltári nagy hülyeség volt. Ma mikor felkeltem éreztem hoyg kapar a torkom, megnéztem és az egyik mandulám megint kicsit fehéres lett, szóval valószínű hogy visszajött mert voltam olyan ügyes hogy abba hagytam a gyógyszert. 2 napja nem szedem. Még van annyi, hogy most ténylegesen 5 napig szedjem rendesen. Ma elkezdhetem szedni ugyan azt az antibiotikumot? Fog segíteni vagy már nem mert vissza fogok esni teljesen?

2015. júl. 22. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!