Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem baktérium okozta mellékher...

Carmimario kérdése:

Nem baktérium okozta mellékhere-gyulladás?

Figyelt kérdés
Mellékhere gyulladásom van , de az ondótenyésztés nem mutatott baktériumot , volt egy herevisszér műtétem ha volt már valakinek baktérium nélküli mellékhere gyulladás és ki kezelték belőle le tudná nekem írni , hogy sikerült ????

2016. nov. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem mutatott ki még lehet. Ott is csak baktérium fajtákra tenyésztenek. De több száz baktérium lehet. :)
2016. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
# 1-es válasza az igaz, ehhez ismerni kell a mikrobiológiai azonosítás rendkívül nehéz technikáját. 1 db baktérium ugyebár önmagában nem mutatható ki, tehát valamilyen alkalmas táptalajon el kell szaporítani hogy utána sokféle biokémiai és mikroszkópos festési módszerrel azonosítani lehessen. Mivel nagyon kevés baktérium esetében dolgozták még ki az optimális szaporítási (tenyésztési) módszereket, ezért ha nem tudnak kimutatni adott táptalajon szaporodó baktériumot, akkor csak azt lehet mondani, hogy nem tenyészett ki, de ez nem jelenti azt, hogy nincsen baktérium.
2016. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vettek mintát baktériumra. Jegelni kellett, meg gyógyszert szedtem rá. Arra készülj, hogy hosszú a gyógyulási idő.
2016. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pongrácz Gergely válasza:
Milyen hosszú?
2018. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!