Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő fül mögötti fájdalom?

Visszatérő fül mögötti fájdalom?

Figyelt kérdés

Múlt hét előtt vagy 4-5 napig nagyon fájt a bal fülem mögött a csont,onnan sugárzik az arcom felé lefele és hátra a fejemnél, néha már nem tudom hogy a fejem fáj csak csak a fülem sugárzik. Aztán kiderült hogy bell féle arcideg bénulásom van azon az oldalon, ráfogták hogy amiatt lehet, de persze előtte végignézték a nyirokcsomókat (semmi bajuk nem volt) és elküldtek 2 féle fülészetre ahol elég sok vizsgálat volt, és a fülemnek ilyen téren semmi baja. Ahogy elkezdtem szedni a szteroidokat és gyulladáscsökkentőket még aznap enyhült a fájdalom (múlt hétfő) majd másnap reggel egy kicsit éreztem és estére már teljesen elmúlt. Vissza sem jött egészen tegnap estig, előbb enyhén majd ugyanolyan fájdalmasan mint abbamaradt. Nem elviselhetetlen, de elég idegesítő napokig érezni főleg elaludni így.

Lehet ez amiatt hogy ma abbamaradt a gyógyszerszedés?

Menjek vissza a fülészetre? Dehát a fülem nem fáj,hanem csak mögötte, mintha a csontot érezném. A bölcsességfogammal baj volt a múltkor is, fogásztra is megyek vele jövő hétfőn, lehet hogy az nyom egy ideget? Mert minden ilyen lüktetésnél az arcom is fáj,ott, ahol a bölcsességfog van. És tegnap akkor kezdődött újra mikor rágóztam (az arcom miatt sokszor kell), lehet hogy a sok rágózás miatt a fogam újrakezdte amit csinált ha az okozta a múltkor is.

Mi lehet ez?

17/l



2016. dec. 28. 19:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!