Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt aki kardiológus vagy...

Van itt aki kardiológus vagy aki ért a szívhez és annak betegségéhez?

Figyelt kérdés

Akár üzenetben adna rövid tanácsot vagy mit tegyek?

Fiatal nő vagyok. Genetikailag örököltem a szívbetegséget. Egyik nagymamám szívelégtelenségben halt meg, másik nagypapám meg súlyos szívbeteg volt teljes koszorúér cseréje és pacmakere volt és ebbe is halt bele. Én sajnos örököltem. 16 éves koromban tudtam meg egy rosszullétem során. Akkor elmentem egymagán dokihoz aki megállapította, hogy szapora a szívverésem és szívritmuszavarom van emellett a vitorlás billentyűm nem zár jól így sok elhasznált vér áramlik vissza. Kaptam rá gyógyszert és felmentettek a mozgás/edzés alól. Majd rá egy évre elmentem egy másik dokihoz ahol kaptam 24órás holter ekgt aminek az eredménye annyi volt hogy nagyon alacsony a vérnyomásom viszont a szívverésem meg nagyon sok, terhelést is csináltak meg ultrahangot és ők is eltiltottak az edzéstől és futástól. Viszont elkeseredtem és nagyon megvagyok ijedve mert mostanában nagyon sokat bele nyílal a szívembe és sokszor érzem hogy egyfolytában fáj. Már elmentem a háziorvosomhoz kérni labort hátha a vérem kimutat valamit. De miért fájhat a szívem? Miért szúr bele sokszor?

Stresszes ember vagyok nagyon is és mondta a doki hogy kerüljem de nem nagyon tudom betartani. Nem iszom és nem is dohányzom.


2016. dec. 29. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, de ugyanez a bajom. Írhatsz privátot ha gondolod.
2016. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vér biztos nem mutat ki ezirányba semmit. Mikor voltál utoljára karduóiológiai kontrollon? Mikor csinálták az utolsó szív UH-t?
2016. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Van itt aki kardiológus...?"


Persze! Itt a gyakorin rengeteg a kardiológus professzor.

Én is az vagyok, és itt tartom a magánrendelésem.

2017. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos igaz, hogy kardiológust nem a gyakorikérdeseken fogsz találni. Szerintem keress egy jó kardiológust és próbálj meg neki írni vagy menj egy egyszer hozzá. Engem dr. Dancs Tamás kezel Budapesten, jó doki, szeretem
2019. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!