Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Konstans szédülés hetek óta?!...

Freqvence kérdése:

Konstans szédülés hetek óta?! 19/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több,mint két hete szédülök,amint kikelek az ágyból megjelenik és egész nap végigkísér.Kardiológus,neurológus,fül-orr-gégész vizsgálatok szerint semmi bajom,vérkép szerint szintén semmi elváltozás,koponya MR-en látszott néhány minimális folt de az eredményre azt írták,hogy nem veszélyes,neurológusom szerint pedig ezek olyan apró idegrendszerbeli sérülések amit az eddigi életem során szerezhettem(esések,ütődések,stb),viszont majd figyelemmel kell követni a változásukat.Ami biztos szerintük,hogy a szédülésemet nem ez okozza.Most vettem be az első szem Betasercet de még hatását nem érzem.Gerincem ferde,4 hónapja abbahagytam az edzést,azóta nagyon-nagyon drasztikusan csökkent a napi mozgásom,híztam kb 6-7 kilót + nemrégiben készültem a jogsira is + érettségire is,nem éreztem magam egyáltalán stresszesnek de a dokik szerint ez is közbejátszhat.Járt-e már valaki hasonló helyzetben?Ha igen,akkor mi volt a bajuk?Esetleg még valamilyen tanács milyen vizsgálatokat végezzek el?

2016. aug. 4. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szemészetre még próbálj meg elmenni, hátha.

Ha ott sincs semmi, akkor pszichiáterhez.

Javulást kívánok. :)

2016. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló efelejtettem megemlíteni,hogy a napokban jártam már ott is,ahol azt mondták,hogy tökéletes a látásom!
2016. aug. 5. 00:36
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Akkor marad pszichiáter, mert ha szervi baj nincs, akkor pszichésnek kell lennie. Panaszod van szervi gond nélkül, úgyhogy pszichés lesz. Mert ha gond van, az vagy pszichés vagy testi, esetenként mindkettő, de olyan nem létezik, hogy panasz esetén egyik sem.
2016. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor én is abbahagytam az aktív sportot, akkor én is nagyon sokáig szédültem...aztán szép lassan beállt minden. Legyél türelmes, vagy igyál valami jó táplálék kiegészítőt, az is segíthet!
2016. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam vérvizsgálaton ismét,különböző vírusos és gyulladásos betegségek kizárására,azonban eredmények csak 7-10 munkanapon belül lesznek.Az igazság az,hogy a dokik is,és már édesanyám is sokszor megemlítette,hogy nem-e pszichés eredetű a dolog.Az életem nem stresszes,azonban amióta megjelentek az első tüneteim jó pár hete,azóta nem telik el úgy nap,hogy ne rágjam magam legalább rajta a napom 30-50%-ban.És azt is észrevettem magamon,hogy pld.amint számítógépes játékot játszok és közben online beszélek más emberekkel és nem fókuszálok a szédülésemre,olyankor egyszerűen nem érzem,bár amint rágondolok ismét érzem,szóval lehet,hogy nem tűnik el csak szimplán másra koncentrálok.Kétségbe vagyok esve,annak ellenére,hogy a koponya MR szerint nincs Szklerózis Multiplexre való jelem,mégis félek,hogy azom van,mert tegnap óta néha-néha el-el zsibbad a jobb lábam is.
2016. aug. 5. 23:34
 6/9 anonim válasza:

Szorol szora ugyan ez van velem , de tenyleg en is abba hagytam az edzést +5 kilo. En is mar szedulok egy ideje van hogy elmulii psr napra. Ha szamitogepezek nekem sincs semmi bajom.

Azota hogy vagy ?? Ha olvasod meg a kerdest

2017. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En is honapok ota szedulok. En a fejemben erzem a szedulest, szoval nem forgo jellegu. De 0-24. Olyan, mintha be lennèk gyogyszerezve, tompa is vagyok tole es mar idegileg is teljesen kikeszultem. En is voltam ful orr gegesznel, neurologusnal, reumatologian, vervetelt is csinaltattam, koponya Mr - em is hibatlan lett, sőt ott mèg vmit a belsőfülemnél is néztek.

Nekem legeloszor 2015- ben jott ram ez a szedules, de akkor el el mult. Most meg januar ota nem mulik. En is megyek majd még szemeszetre, de teljesen tanacstalan vagyok...

Es mar nem birok igy elni..

Nektek kiderult azota valami?

2018. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta valamelyikőtöknél kiderült az oka? Hasonló cipőben járok..
2019. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem. Igaz mar nem olyan intenziv mint tavaly volt, de folyamatosan erzem ezt a bizonytalansag/szédelgő erzest a fejemben...
2019. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!