Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elfeküdtem a nyakam akkor fáj...

Barthafanni kérdése:

Elfeküdtem a nyakam akkor fáj ha mozgatom. Nagyon felek? (surgos)

Figyelt kérdés
Delutan ota faj. Attol felek hogy jobban fog fajni vagy alvas utan megmerevedik. meg sokat mozgadtam es attol felek h nehogy verezzen belul. Hipohonder vagyok nagyon . Szerintetek ebbol mi a valos?
2016. dec. 31. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hipochonder vagy.
2016. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az biztos h elfekudtem mert magas parnan aludtam. Csak a tobbi hogy Beverzes fog e jobban fajni merevedes? Elfekudtem az igaz.
2016. dec. 31. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, merevedésed nem lesz. Viszont ugyanezen okból kifolyólag vérzésed lesz előbb-utóbb.
2016. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog bevérezni, ne aggódj.:-) Izomgörcs miatt fáj, azt hozzáértő tudja jól kimasszírozni, te inkább ne próbálkozz vele. Ha van otthon sportkrém, amiben izomlazító hatóanyag is van, dörzsöld be vele, és tegyél a fájós részre meleg borogatást vagy melegítőpárnácskát. Úgy feküdj, hogy az a rész ne feszüljön (ilyenkor nagyon jó az anatómiai párna, de sima kispárnát is be tudsz úgy hajtani, hogy alátámassza azt a részt.)
2016. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem vagyok otthon keso lesz mire hazaerek . De nem fog jobban fajni vagy esetleg nem is birom majd forgatni?
2016. dec. 31. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a szar csak ijesztő, de nem komoly. nagyon fáj pár napig de aztán elmúlik
2017. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!