Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiír az orvos táppénzre...

Kiír az orvos táppénzre azért, mert nagyon ki vagyok merülve?

Figyelt kérdés
Munka mellett levelezőn egyetemre járok, és most csinálom a vizsgáimat is, úgyhogy nagyon-nagyon ki vagyok merülve. Két ünnep között is dolgoztam, mert nem maradt szabim. Sajnos minden szabadságom a vizsgákra és konzultációs napokra kell tartogatnom, ezért nem tudok egy napot sem kivenni arra, hogy pihenjek. De ha nem maradhatok itthon egy hetet, úgy érzem, megőrülök. Fáj a fejem, állandóan sírok és erős gyomorgörcsöm van, nem bírom tovább. Ha elmondom ezeket, kiír az orvos táppénzre?
2017. jan. 1. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki.
2017. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne írna ki nem is értem...ő mivel beteg vagy amiatt mert kimerültségben szenvedsz ezért ő így biztosan ki fog.Aludj sokat!
2017. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy miért ne írna ki? Azért, mert nincs konkrét betegségem, csak rendkívül fáradt vagyok idegileg és testileg is, és ez (egyelőre) csak fej- és gyomorfájást okoz, ennyiért meg nem szoktak táppénzre menni.
2017. jan. 2. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Első év az egyetemen?
2017. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy normális háziorvos egy hétre táppénzre vesz. Hosszabb időre nem. De igy nincs értelme az egyetemnek, ha nem birod munka mellett csinálni. Vagy a munkádon kell változtatni. Egy hét táppénz ugyanis nem oldja meg a helyzetedet, nem változtat azon hogy a szervezeted ezt a terhelést nem birja.
2017. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, első év.

Nem oldja meg, de a szorgalmi időszak nem is volt ilyen nehéz, azt bírtam. Azt nem bírom, hogy nulla szabadidőm van, mert munka után egyből tanulok, és nem hagyom abba hajnal egyig-kettőig, aztán 6kor meg már kelek, mert megyek munkába. Szóval nem alszok eleget, és már egy hónapja nem tudtam kikapcsolni az agyam. És egy hét alvás igenis segítene.

2017. jan. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!