Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés

5 hónapja tartó húgyúti dfertőzésem van. Szeptemberben kezdődött 2 hétig tartó felfázással. Utána elkezdett csípni a vizelésem 15-30 percig kellett a wc-n ülnöm, hogy kitudjak engedni egy picit. Utána ráment a vaginámra hámhiányos lettlejött r9l a bőr. Utána véres hámhiány lett a vége. Voltunk nőgyógyászaton mert majdnem vesemedence gyulladásom lett. Egy kenőcsött felirtak ami meggyógyította a vaginám. Utána erős pisilési ingerem gyakori nehéz vizelésem lett ami most is tart. Csak az ágy szélén tudok ülni a fájdalomtól az iskolába nem tudok teljesíteni miatta és kellemetlen érzés leülni székekre puffra.

Voltunk nőgyógyászaton, urológián vérvételen herpesz vizsgálaton nefrológián bacirus tenyésztésen, de minden eredmény negatív. És nem akar elmúlni. Már sokféle gyógyszert szedtem. Semmit se javulok és más h9napok óta nem alszok hanem wc-re járkálok és az ágyszélén ülve próbálok aludni (pihenni). Ilyenkor kihez érdemes elmenni?Szerintetek mi okozza ezt? Esetleg ha valaki volt így, hogy jött helyre ebból?


2017. jan. 3. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A vesemebence gyulladásoddal mi lett?
2017. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem lett kikezelve. Én konkrétan antibiotikumot használok ilyen esetben, és mindig pikk-pakk rendbe tesz! Neked is ezt kéne, ez egy krónikus gyulladás, felfázás és szerintem vesemedence gyulladás.

Mivel nem lett kikezelve rendesen idejében, ezért felfelé "kúszott", ott van most.


Én ezt szedtem úgy kb. 2 hete: Ciprinol 250 mg (ez antibiotikum és végig kell szedni, 10 tablettás volt, azaz 5 napos. 2X1 adag/nap)


Halálosan ugyanez volt mint nálad is, azért is merem ezt neked ajánlani, mivel tökéletesen nekem is elhúzódott a kezelés és pontosan szeptemberben kezdődött, ahogy nálad is. Sokat szenvedtem vele, de most már majdnem totál jól vagyok és nincs "furcsa" szag se ott lenn. Ami a gyulladás jele. Minden megszűnt, és nincs fájdalom se.


Aki felfázásra hajlamos és előjött egy hevesebb felfázást, annak már szeptember beköszöntével amikor a nyirkosabb, esősebb időszakok jönnek el kell kezdeni a húgyutak erősítése miatt tőzegáfonya kapszulát szedni.


Ennek ellenére is lehetnek balesetek. A szervezet nem felejt. Mindig esős, nyirkos, hideg időben "magától" jön elő, és egy évben egyszer ezt a Ciprinol-t szoktam szedni, ez gyorsan helyretesz!


Vannak gyógyteák is: cickafark, ilyenek, azokkal is érdemes lehet próbálkozni én nem szoktam, mert macerásnak tartom és nem biztos, hogy jobban bejönne, mint a tőzegáfonya.

De egyesek erre is esküsznek.


Írasdd fel és meglásdd csoda történik veled: pikk-pakk helyrejössz :)


Jobbulást :)

2017. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy minden antibiotikumnál LINEX fortét kell szedni, hogy közömbösítse az antibiotikum bélflórát felborító esetleges hatását, nehogy begombásodj tőle. De ennyi. Ha ezeket megfogadod, gyorsan túl leszel rajta :)


A linex-et előtte egy, máfél órával előtte kell bevenni, mint az antibiotikumot, és nem szabad tejeset inni.

2017. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ultrahangon is voltunk. Kúpot akartak adni, de mivel még csak 12 éves vagyok nem lehet.
2017. jan. 3. 02:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még most se gyógyultam meg teljesen de viszonylag jobban vagyok. Nyáron voltunk a Debreceni klinikám a ritka korképek osztályán és onnantól kezdve kezelnek. Nemrég kaptam egy professzor orvost aki felírt egy nagyon jó gyógyszert azóta jelentősen jobban vagyok és tudok normális életet élni jó jegyeket szerezni az iskolában illetve boldog lenni és végre tudok aludni is! :)
2018. nov. 21. 12:51
 6/7 A kérdező kommentje:
És állítólag ez egy szövődménye a felfázásnak és így kialakult egy krónikus betegség aztán pedig hiperaktív hólyag szindróma ami mai napig van sajnos és sok idő amíg meggyógyulok de legalább gyógyítható ez a betegség! :D
2018. nov. 21. 12:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és utolsó válaszolónak nagyon hálás vagyok ugyanis miután beszertem azokat a gyógyszereket végképp eltűntek a hólyag fájdalmaim és kellemetlen hólyag csípések is és ezáltal sokkal kevesebbet kell kimennem wcre! :)
2018. nov. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!