Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szilveszterkor voltam eggyutt...

Szilveszterkor voltam eggyutt egy lannyal es nem hasznaltunk ovszert 2 nap mulva hamlott es viszketett a makkom mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elmentem a nemi beteg gondozoba aztmondtak nem veszes adtak rs egy sprayt meg egy kenocsot kenegetem fujom a hamlas elmult de meg mindig viszket, szerintetek rosszul mondta a doki es most akkor nekem gombam van ?

2017. jan. 7. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Fertőzésre adták nyilván a sprayt és a kenőcsöt, nem azért, mert nem kaptál el semmit.:) Menj vissza, kezelés alatt állsz és nem vált be.
2017. jan. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ez nem egy 2hetes kúra? Mit mondodtt, mennyi ideig használd? Mert akárhogy számolom, kb. 2 napja használhatod.
2017. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van 2 napja hasznallom es 2 hetes a kura csak felek hogyha tenyleg gomba es nem hat ra ez a kenocs akkor feleslegesen szedtem 2 hetig es nehogy roszabb legyen a helyzet
2017. jan. 7. 06:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Aha. Hát kéne egy diagnózis, hogy mégis milyen fertőzésed van. Ezt csak úgy hasraütés alapján írták fel?

Írtam egy std-oldalt, még át kell írni, mert akivel elolvastattam, azt mondta, túl bonyolultan fogalmazok, de azért valamire csak jó lesz addig is: stdinfo.hupont.hu .

:)

Érdemes venni egy Ph-tesztet vizes oldatokhoz, a lány megméri vele a hüvelyváladékét, abból azonnal lehet tudni, hogy bakteriális vagy gombás a fertőzés. Ki lehet keresni azt is a netről, fiúknak mi az egészséges PH, na meg mi az, aminek a PH-ját nekik lehet mérni fertőzés esetén, én ezt nem tudom sajnos.

De szokott csinálni urológus mindenféle gyorsteszteket, juteszembe. Nem az alapján írták fel neked a kúrát?

Telefonálj be és kérdezz rá!

2017. jan. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne telefonálj, van elég dolguk. Fogadd el, hogy tudja a doki, mit miért csinál. Ha két hét múlva sem javul, akkor is ráérsz abajgatni.
2017. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jóbarát, egy lecke, hogy ne dugd a farkad eszetlenül mindenhova
2017. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5: Sajnos a tapasztalat nem ezt mutatja!

Ránézésre tippelve írnak fel mindenfélét, ami sokszor csak ront az állapoton.

2017. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a neve a két készítménynek?
2017. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Octenisept ès pimafucort krèm
2017. jan. 9. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!