Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor kapom vissza a szaglásomat?

Mikor kapom vissza a szaglásomat?

Figyelt kérdés

Elkaptam a tesómtól a pestist, és nagyon szarul vagyok.


Az orrom állandóan folyik, eldugul. Vagy orrcseppet használok rendszeresebben, mint kellene, vagy szájon át veszek levegőt, amitől még jobban kiszárad a torkom. Így is olyan érzés minden nyelés, mintha egy hatalmas kapszulát kéne lenyelnem.


Ja, és ha hagyom az orromat eldugulni, akkor vele dugul a fülem, feszül és lüktet.


Sok sztorit olvastam, hogy vannak, akik évekre elvesztették a szaglásukat/ízlelésüket. Mik az esélyeim? Csak a körömlakklemosó szagát érzem nagyon közelről.



2017. jan. 7. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert erre antibiotikum fog kelleni.
2017. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a nátha, akkor egy idő után visszajön a szaglásod is.
2017. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem.


Már pénteken el akartam menni, csak pont nemrég lett előjegyzéses a fül-orr-gégészet. Itt van 2 villamosmegállónyira.


Vagy átmegyek a másik kerületbe vagy ügyeletre, de se autóm, se senkim, aki elvinne. Vagy taxizom, miközben fizetem a tb-t, vagy várok egy hetet, hátha előjönnek szövődmények. Á, mindegy.

2017. jan. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!