Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vérzik az orrom?

Miért vérzik az orrom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megfázva és beteg se vagyok meg semmi. Reggel kifujtam az orrom mert volt benne egy kicsi es kifujva egybol veres volt. Azutan egesz nap nem fujtam az orrom , most leultem enni es ereztem hogy kicsit tele van az orrom. Kifujtam megint es ujra egybol veres volt. Akkor oke hogyha sokaig fujkalnam mert elpattanhat egy er de igy hogy nem is fujkalom csak egyszer egy nap es mar egybol az

2017. jan. 9. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjuk?
2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Az erős fűtés miatt száraz a levegő, kiszárad az orrnyálkahártya, ami alatt közvetlenül ott futnak az erecskék. Használj izotóniás orrsprayt, és szedj Rutascorbint.
2017. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Télen nekem is vérzik párszor, szerintem a száraz levegőtől van, a fűtés miatt nagyon alacsony a páratartalom.
2017. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!