Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyíthatatlan betegsé...

Milyen gyógyíthatatlan betegségek vannak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm rákos és elég nehezen viseli. Érdekelnének milyen gyógyithatatlan betegségek vannak még. Ha esetleg, van saját tapasztalatotok érdekelne. Mikép éltéttek meg.

2017. jan. 12. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Az élet! A születés pillanatától egy lassú haldoklás. Nincs rá gyógyszer onnantól. Az elhalálozási arány 100%! Minden más ami alatta összejön pl rák csak egy kellemetlen szövődmény. Igyekezzen azt elviselni és az élet nevű betegséget a lehető legtovább talpon kihordani.
2017. jan. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Minden betegség gyógyítató, csak nem minden beteg.
2017. jan. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bubachangh ***** válasza:
0%
Inkább szakorvost javasolnék. Pszichológust ilyenkor (aki segít feldolgozni ezt) szoktak is ajánlani azt hiszem.
2017. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%

Nekem vastagbélfekélyem van. Azt mondta a doki hogy nem gyógyítható egész életembe gyógyszert kell szednem.. Csak néha lehetnek tünetmentes időszakok amit még sajnos nem tapasztaltam

20/N

2017. jan. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Annta ***** válasza:
Nagyon sok gyógyíthatatlan betegség van, legalábbis emberi szempontból. Ezek közt van rengeteg nem halálos is. Nekem pl ichthyosis (halpikkelybőrűség), meg pajzsmirigy alulműködés. Mindkettő tünetileg kezelhető egy életen át. Nem vészes, egyáltalán, csak épp nem öröm. De a rokonságban van chron is, meg colitis ulcerosa is. Ezek krónikus bélgyulladások.
2017. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!