Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek minden rendben...

Szerintetek minden rendben ezzel az anyajeggyel? (kép lent)

Figyelt kérdés

Le ellenőriztem és minden melanoma-jelre passzolt.Gyerekkorom óta ott van,de nem ilyen volt.Nőtt és furává is vált,eléggé kidudorodik.Jövőhéten megyek egy bőrgyógyászhoz vizsgálatra,csak érdekelne,hogy ti mit gondoltok,lehet baj?

19 éves vagyok még "csak"


[link]

[link]



2017. jan. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nem lehet megmondani,hogy "leindult-e", dermatoscoppal kell megnézni,de azt hiszem a bőrgyógyász javasolni fogja az eltávolítását.
2017. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint elindult-e!
2017. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első ránézésre szabályos az alakja de sajnos nem tudom megtapintani. sztem semmi baja de ha úgy érzed nézesd meg :D
2017. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia :)

Nem hiszem, hogy baja lenne. Nekem is van egy hasonló már kis korom óta és eddig egyszer volt vele egy kis gond, de az se volt nagy baj, azóta is megvan és semmi baja hál' Isten. Azért megnézeted és megtudod.

2017. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, regi a kérdés, de végül mi lett vele? Orvos mit mondott?
2019. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!