Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbiások, valakinek...

Agorafóbiások, valakinek sikerült kigyógyulnia? Ti tudtok metróra szállni?

Figyelt kérdés
Félek a belvárosi nagy utcáktól is ahol kevés a növény, zsúfoltak az épületek. Bármilyen tanácsra kíváncsi vagyok. Előre is köszi!

2016. nov. 9. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Nálam a pánikroham egy derealizációs, deperszonalizációs érzés de nincsenek látomásaim ilyesmik
2016. nov. 9. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs agorafóbiám, de ha Budapestre kell mennem valami miatt, megfájdul a fejem, zúg a fülem, feszengek, szorongok. A metró kész rémálom: zaj, hangzavar, villódzás, kapkodás...

Viszont én úgy vélem, normális vagyok. Az az abnormális, hogy embereknek olyan helyen kell élniük, mint ezek a jellegtelen, személytelen, antihumánus falanszterek.

Én csak annyit tudnék tanácsolni, hogy költözz pl. egy élhető vidéki városba, ahol vannak növények az utcán. Nem veled van baj, hanem az élőhelyeddel.

2016. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt hasonló, ő kigyógyult belőle. Mikor muszáj volt neki zsúfolt helyre mennie és érezte hogy rosszul lesz azonnal elterelte a figyelmét valami mással. Számolta a csempéket vagy magába csípett eggyet.
2016. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!