Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfájás, orrvérzés, állkapocs...

Fülfájás, orrvérzés, állkapocs fájdalom, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap reggel megyek a fül-orr-gégészetre, de most kicsit bemajréztam.

Az egész ott kezdődött, hogy kb 1 éve voltam fogorvosnál, mert zsibbadt az arcom egy kis részen. Ott kiderült, hogy van egy kis cisztaszerűség az orrüregembe, de nem vészes, nem szokták ilyenekhez hozzányúlni, plusz volt egy kis gyulladás az egyik foggyökérnél, de később elmúlt.

Mostanában ismét elkezdtem érezni, hogy valami nem okés, pl az alsó állkapcsom nem tudom mondjuk jobb oldalra elhúzni, mert olyan, mintha feszülne a fenti állcsont találkozásánál. Mivel a hátsó fogamon volt gyulladás, gondoltam megint az lesz a hibás, ezért ma voltam panoráma röntgenen, de a fogammal nincs gond. Viszont olyan, mintha annál a fogamnál fájna a csontom, vagy nem tudom, hogy írjam le. Pár nappal ezelőtt volt példa rá, hogy az orrom bal oldala vérzett, mikor kifújtam, de nem folyt belőle, csak ha fújtam. Most ismét. Tegnap óta pedig még a fülem is lüktet belül, de nem erősen, és kicsit mintha rosszabbul hallanék rá.

Általában rettegek mindenféle orvostól és vizsgálattól, és ezektől a tünetektől sem lettem túl nyugodt.

Van tippetek, hogy mire számíthatok?



2017. jan. 16. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt a télen felsőlégúti megbetegedésed?
2017. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán egy kis nátha, de ez nem biztos, nem emlékszem. Az biztos, hogy volt kb 1 hét, amikor reggelente ébredés után egyből folyt az orrom, és vagy 5-6 zsebkendőt is elfújtam, és hát hogy mondjam.. eléggé átázott mindig egy fújásra.
2017. jan. 16. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól nem lehet akkor.
2017. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arcüreg gyulladás lehet esetleg?
2017. jan. 16. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél fokhagymát!Amúgy ez lehetséges egy arcüreg gyulladás.
2017. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott, h múlt évben volt egy kis gyulladásom az egyik foggyökércsúcsnál, de nem nagyon lett kezelve, kaptam rá egy kis gyógyszert. Attól tartok, hogy az nem múlt el igazán, és terjedt feljebb.
2017. jan. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!