Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyfolytában fáj a torkom!...

Egyfolytában fáj a torkom! Miért lehet?

Figyelt kérdés

1 éve folyamatosan hetenként fáj a torkom. Amikor elmegyek az orvoshoz , csak annyit mond ,hogy vírus. Már egyszer elküldött a kórházba fül-orr gégészetre, ahol annyit mondtak , hogy lehet ki kell venni a mandulámat . Viszont a megszokottnál most jobban fáj a torkom . Már három napja nem aludtam semmit és végig bogtem az éjszakákat! Néha pedig feljön egy kis sav mintha hánynom kéne .

Elore is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 18. 06:30
 1/8 A kérdező kommentje:
11/l
2017. jan. 18. 06:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gyomorsav túltengéstől van egy krónikus garatgyulladásod,reflux betegséged és az okozza a régóta tartó fájdalmat. Ha most jobban fáj,mint szokott,akkor elképzelhető,hogy valamilyen vírusos vagy bakteriális fertőzést is elkaptál. LÁzad,hőemelekedésed nincs? Nem vagy náthás?
2017. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el újra gégészetre, beutaló nem kell. Persze az is lehet, hogy refluxos vagy és az tartja fenn a torokgyulladásod, erre belgyógyászati vizsgálat kellene.
2017. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem nekem sosincs lázam utoljára 8 éve volt . Ma kijött rajtam a nátha is . És tegnap voltam orvosnál és szokásos vírus. Csak ez bosszantó hogy hetente megyek orvoshoz!:-(
2017. jan. 18. 07:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a mostani fájdalommal nincs is baj,elkatál egy fertőzést. De az 1 éves folyamatos fájdalmat nem lehet erre fogni. Ha elmúét ez a vírusos nyavajád,akkor ki kéne vizsgálni reflux irányába.
2017. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mióta a fülem AUDIRON-nal való áttörlése megszüntette a torokfájásomat, és megelőztem vele az esetleges torokgyulladásomat is, mindig ezt alkalmazom, ha elkezd fájni a torkom.

[link]

2017. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a sav dolgot mondtad az orvosnak? Menj vissza hozzá, és kérdezd meg, ez mitől lehet? Talán savtúltengésed van?
2017. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bubachangh ***** válasza:
Amikor érzed, hogy savas az olyan maróan savas, vagy csak inkább savanyú? Polcold fel a párnát amin alszol, hogy, ha reflux nehezebben jusson vissza a gyomorsav a nyelőcsőbe. De orvosnak is mindenképpen mondd el ezt is. jobbulást!
2017. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!