Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A napokban megfáztam. A...

A napokban megfáztam. A torkom fáj, köhögök meg néha folyik az orrom. (? )

Figyelt kérdés
Mára egy kicsit berekedtem de a hangom nem ment el.Viszont az egyik óra közben, mikor a tanár felszólított teljesen elment a hangom, nem tudtam megszólalni majd csak többszöri köhögés után, és akkor is csak halkan.A hangom teljesen csak több beszéddel meg köhögéssel jött vissza.Egy másik órán is kb ez történt újra, csak itt nem ment el teljesen a hangom, de nagyon rekedt volt.Az pontosan miért történt?Ezek után és előtt rendesen tudtam beszélni.

2017. jan. 16. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a hét még kúrával kell teljen , sok tea gyümölcs méz fogyasztás . Tej , só , finom liszt , nass , húsok kerülése ajánlott .
2017. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűléses betegség, jobb lenne ha otthon maradnál, kíméld a hangyszálaidat és szopogass torokszopogató tablettát, ne igyál se túl hideget, se forrót, csak langyosat, menj orvoshoz és kiír pár napra.
2017. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem...Ebben már csak az a baj, hogy ezt a hetet nagyon nem kellene kihagyjam.Elég sok felmérőt is írunk, meg még tesiből is kellene kapjak jegyet..
2017. jan. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!