Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy vizsgálatnak mi a...

Pajzsmirigy vizsgálatnak mi a menete? Háziorvos felírhatja csak úgy, ha én meg szeretném nézetni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már csak azon agyalok, hogy vajon bolondság-e magánban menni endokrinológus szakrendelésre (Budai Eközpont), vagy pedig ugyanezeket az orvosokat kórházi rendelésen kell elcsípni, tb-re?... Mi a véleményed?
2017. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megjártam velük.. 2 éve nyáron kaptam beutalót a háziorvosi vizsgálat (vérkép) után és amikor bementem júniusban a kórházba hogy időpont kellene a beutalóhoz, közölték hogy arra az évre már nincs időpont, következő év (azaz 6 hónap múlva!) nyitják meg az időpontfoglalást, onnan 2-4 hónap még. Tehát 1 éve a várólista kb. Úgy csináltam, hogy elmentem magándokihoz, 2 hónapot vártam rá (ebben benne volt az UH és csak utána mehettem hozzá, ezért vártam ennyit, amúgy 2 hét lett volna) majd amikor ő helyrehozott, akkor mentem a kórházba receptekért, éves kontroll, féléves :)
2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pénzért egy hét alatt elintézem az UH-t és a szakorvosi véleményezést is (jövő csütörtökre megyek) és remélem, kapor gyógyszert, vagy további ellátást a doktornőtől, akihez bejutottam.
2017. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elég szörnyű, hogy így zajlik ez az egész...:(

Én most pajzsmirigyre gyanakszom szintén, már egy hete szorító érzést érzek folyamatosan a nyakamnál, néha nehéz nyelni is. A háziorvosomnál viszont még egy sima ellenőrző vérképet is nagyon kikérdezi hogy minek kell, pedig legalább 3 éve csináltattam utoljára. Most viszont mehetek hozzá megint, mert most meg a tsh kellene. Legutóbb extra száraz bőr és szörnyű viszketés miatt kellett, természetesen tsht nem nézett...

2017. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én -szégyen,nem szégyen -eleve kihagytam a háziorvosomat a dologból. Általában amúgy is az asszisztensnője (képzett ápolónő, tapasztalt) szokott érdemben foglalkozni velem és kikérdezni. Ez a doktor úrnak általában zavaró, de ez az igazság... Szóval, kihagytam a házidokit. Ha viszont valami komoly munkaidő kieséses kezelés lenne, gondolom, a magándoki nem adhat táppénzt.....

Szerintetek? (Sejtem, hogy nem).

2017. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom este illetve igény szerint rendel, az alap rendelés 4től 7ig tart, de volt hogy fél 9kor fogadott mert olyan sokan voltak nála és akkor volt már csak időpont.
2017. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!