Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már vagy egy hónapja iszonyúan...

Már vagy egy hónapja iszonyúan viszketek mindenhol a testemen! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál kétszer is, aki azt mondta, hogy ekcémás vagyok, írt fel mindkétszer mindenféle krémet, mosdókenőcsöt de inkább csak rontott a helyzeten! Mit tegyek? Már beleőrülök :( 18/L

2017. jan. 18. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiütéses, sebes is vagyok.
2017. jan. 18. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy elkaptad valakitől a rühösséget?
2017. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor már valószínűleg a családom minden tagja rühes lenne..

Viszont sok dologra allergiás vagyok.

2017. jan. 19. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor tényleg inkább az ekcéma-szerűség lesz. (atópiás dermatitis)
2017. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, korábban is tapasztaltál már ekcémát a testeden bárhol? Mert ha igen akkor genetikailag örökölted az ekcémára való hajlamot, ami ellen sajnos nem tudsz sokat tenni, 30 éves korára körülbelül elnövi az ember addig is enyhíteni tudsz csak a tüneteken. Ha eddig sosem tapasztaltál akkor valamiféle allergia lehet. Csináltass minél több allergia tesztet, én a helyedben véranalízissel kezdeném, egyszerű vérvétel és rengeteg dolgot kimutat. Ha valóban a testeden mindenhol ekcémás tüneteket tapasztalsz, akkor előfordulhat hogy elvékonyodott a bélnyálkahártyád valami végett és a nagyobb állati eredetű fehérjék kijutnak a véráramodba és így védekezik ellene a szervezeted. (Vagyis próbál védekezni de nemtud.) Ha ilyen problémád lenne a megoldás egy több hónapos diéta, csakis zöldség-gyümölcs nyersen! De 18 éves korban kétlem hogy baja lenne a bélnyárkahártyádnak ez idősebb korban jellemző de a mai világba kitudja. Remélem segítettem és látogass meg több bőrgyógyászt is, mert a 90%-uk nemért a szakmájához.
2017. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!