Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez komoly vagy kihordhat...

Lehet ez komoly vagy kihordhatom lábon?

Figyelt kérdés
Jó pár napja érzem hogy fáj a mellkasom.elöl,hátul.főleg a bal oldalt,de szokott a jobbon is és ma már középen is.nem tudok mély levegőt venni csak nagy nehezen.veszem a levegőt és úgy érzem nem kapok,ez megy már vagy 3 napja.ha mély levegőt veszek akkor is szokott fájni a mellkasom de nem mindig.köhögni köhögök,de nem egész nap és nem jön fel semmi.akkor viszont faj és olyan mintha 6 mentolos rágót nyeltem volna le.napközben egyik pillanatban fázok,aztán melegem van és ez váltakozik.lázam nem hiszem hogy volt,csak néha suliba érzem hogy ég a fejem,aztán elmúlik kis idő múlva.az orrom is folyik.2 éve volt tüdőgyulladásom,de az más volt mert akkor 40 fokos lázam is volt.annyi még hogy az immunrendszerem nem túl erős.zöldséget,gyümölcsöt egyáltalán nem eszek,keveset alszok,és pihenek és mivel dolgozok suli mellett több hónapja nem volt olyan nap amikor egész nap otthon lettem volna.nem szeretek orvoshoz menni csak amikor már tényleg rosszul vagyok.ki lehet ezt lábon hordani?
2017. jan. 18. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt lábon,otthon,dolgozva,suli mellett kihordani...kell ide valószínűleg egy doki,aki vagy CT-t,vagy MRI-t,vagy PET-CT-t(nagyon indokolt esetben) csinál,vagy akármit.A tüdőgyulladásnak akár szövődményei is lehetnek.Felelőtlenség lenne a részedről mindezt lábon kihordani.Ha mégsem mész makacsságból orvoshoz,minimum 1 Coldrexet vegyél be,suliból,munkából 1 napra maradj otthon,és egész nap aludj!És igyál sok VIZET.UTÓBBI ESETET SAJÁT FELELŐSSÉGEDRE EMLÍTETTEM MEG!DE NEM AJÁNLOM!
2017. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megg kellene hallgatni a tüdődet első körben, hogy tiszták-e a légutaid, nincs-e benne váladék.

Meg kellene nézni a nyirokcsomóidat is, nincsnek-e beduzzadva.

Szívet is ellenőrizni kellene.

2017. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!