Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfaztam, voltam egy napig...

Megfaztam, voltam egy napig lázas, most be vannak gyulladva a nyirokcsomóim és az egész nyakam fáj! Mi használna erre?

Figyelt kérdés
A mozgatása is nagyon nagyon fáj, hozzáérni végképp nem tudok. A fejem is lüktet mint mikor lázas az ember , noha lázam már nincsen. Hiába iszom a teát még acc-t, szedem az algoporynt, semmit nem érnek

2017. jan. 19. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy orvos ?!
2017. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretném antibiotikum nélkül megúszni. Egy kúra után rosszabbul vagyok mint betegség alatt
2017. jan. 19. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig én ezt már nem kúrálnám otthon. Mézet, meg Neo Citrant tudok ajánlani, de ha antibiotikum kell, akkor antibiotikum kell. Szedj hozzá Normaflore-t, nekem a gyomromat azt szokta helyrehozni, mikor lebetegszem, és az antibiotikum szétcsapja.
2017. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az algopyrin csak tüneti kezelés, meggyógyítani nem fog. Egy antibiotikumos kúrától pedig nem fogod rosszabbul érezni magad. Esetleg ha szeretnél egy kis rheumás lázat vagy szepszist, akkor nyugodtan maradj otthon.
2017. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs házi praktika, sürgősen menj orvoshoz.
2017. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!