Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A doki nem vizsgál tovább?...

A doki nem vizsgál tovább? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátnömmel együtt voltunk ami után égö érzésem, és viszketésem volt "ott". Elmentem a dokihoz aki minden nemi uton terjedö betegséget megvizsgált, mind negativ lett. A tüneteim két napra eltünnek majd visszajönnek. A dokinak hiába mondtam, a válasza canesten oldatot kenjek rá. Kiprobáltam eléggé csip, ez azért lehet mert használ?

Illetve oké hogy lehet csak gomba, de ezt nem kellett volna megnéznie?


2017. jan. 21. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs más nemi baj, akkor gomba. Barátnőd kezeli magát? Mert ezt tök jól lehet oda-vissza dobálni, nem csoda hogy visszajön a kórság.
2017. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Természetesen öt is vizsgálják. Csak a gombábol is lehet többféle nem?

Mert a canesten ha jol tudom csak egy félére jo.

2017. jan. 21. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyulladásokat a Candida csinál, a canesten elég jó szer, lefedi a lehetséges gombát. Viszont a betegtájékoztatóban leírt ideig használd, különben visszajön. Csípni meg csíp sajnos.
2017. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kenetet vettek?

bőr és nemibeteg gondozóban voltatok?

2017. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vettek kenetet igen abbol csináltak tenyésztést. De a gombát nem vizsgálták.
2017. jan. 21. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:

ha vettek kenetet, akkor tesztelték gombára is

menj másik orvoshoz!

2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És normál esetben is kéne csipnie a canestennek?

Mert gondoltam rá hogyha már csip akkor talán használ és talán azért.

2017. jan. 21. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Használjatok óvszert, míg a tünetek el nem tűnnek és kövesd az orvos tanácsait. Ezek a mikrobiológiai laboratóriumi tenyésztések nem specifikusak, nem tudnak mindent kimutatni, pontosan azonosítani pláne nem. Ilyen fertőzéseket wc-n ülve is el lehet kapni, ha az ember nemiszerve a fajanszhoz ér. A csípő érzés nem a szer működését jelzi, hanem azt, hogy sérült a hámszövet.
2017. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nyilván csak azt mutatja ki amit vizsgálnak, csak egyszerüen ha tüneteim vannak a doki miért nem küld tovább?

Másra nem reagált eddig, a viztöl nem csip, sem a krémtöl. Ez az oldat az elsö ami kb amikor rákenem rögtön csip. Utána elmulik...

2017. jan. 21. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!