Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik vadli fájdalomra...

Kismamik vadli fájdalomra ötlet? Magnéziumot szedek még mit tehetnék? Nem tudok szinte pihenni sem annyira fájnak pakolgatom jobbra bajra de ez nagyon szörnyű! Doki szerint a mély vénáim fájnak:- (

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 14:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam vádli:-)
2012. nov. 9. 14:19
 2/13 anonim ***** válasza:
És mennyi magnéziumot szedsz? Hány mg? Lehet, hogy kevés! Terhesség előtt nem volt ezzel gondod? Kalciumot szedsz?
2012. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Erre kalcium kell.

Nekem a doki pezsgőtablettát javasolt.

2012. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kálcium oldotta meg a problémát. Amióta kálciumot szedek, azóta nem görcsöl. PEdig ez már a harmadik terhességem. Lehet, hogy valakinek a magnéziumhiány okozza, de nekem az nem vált be.
2012. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Magnézium kell rá, nem kálcium. Nekem a pezsgőtabletta jött be + a masszírozás, bár így is voltak olyan napok mikor még menni sem tudtam a fájdalomtól. Sajnos én még szülés közben is szenvedtem a lábikragörccsel. Fájásszünetben a vádlimat masszírozták (egyiket a férjem, a másikat a szülésznő).
2012. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megneB6-ból 3*2szedek ennél többet ha jól tudom nem lehet! kálciumot még nem próbáltam rengeteg tejet tejterméket eszem de akkor veszek pezsgőtáblettát! Valami krém vagy ilyesmi? Amúgy nem volt soha ilyen gondom csak minta terhes vagyok!
2012. nov. 9. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a magne b6-nak 50mg körüli a magnézium tartalma. Ha azt megszorzod 6-al akkor jön ki 300ra. Elvileg egy egészséges embernek ennyi az igénye, de terhesség alatt ez megnövekszik. Én a terhesség vége felé már 500mg felett szedtem és jeleneleg a 15. héten is többet szedek 300nál. Vegyél valami magasabb magnézium tartalmút amiből nem kell marékszámra bekapkodnod naponta. Na meg mellé a kálcium sem árthat, hiszen a csontjaidnak most nagy szüksége van rá!
2012. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem görcsöl hanem szó szerint fáj olyan mintha valami járkálna benne és csak rakom jobbra bajra! Sehogy se jó:-(
2012. nov. 9. 14:41
 9/13 anonim ***** válasza:
magnézium és kalcium együtt hatásos a leginkább, nekem ez vált be. külön-külön nem volt elég.
2012. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nyugtalan láb szindróma? Terhesség alatt gyakori.
2012. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!