Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igy lehetek aidses?

Igy lehetek aidses?

Figyelt kérdés

A tv-ben beszéltek erről, átgondoltam és megijedtem.

Ha a bugyimra ment előváladék és visszavettem? Vagy ha az óvszerre került egy kicsi és úgy folytattuk?

Azóta új barátom van, fogamzásgátlót használok. Többször voltunk együtt gumi nélkül, az aktus után elment vért adni, de nem találtak nála semmit. Akkor már nincs okom aggódni?



2017. jan. 24. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bugyidra ment ondó, attól nem kaphatod el, mert a hiv vírus levegőn azonnal elpusztul.

Ha az óvszerre ment az veszélyesebb, mivel a hüvelyedbe kerül, de akkor sem valószínű a fertőzés, viszont terhes így simán lehetsz.

Szex, gumi nélkül, így természetesen el lehet kapni, de nincs sok hiv-fertőzött magyarországon.

2017. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha a mostani barátomnál nem találtak semmit több közösülés után sem, akkor megnyugodhatok?
2017. jan. 24. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A hivet úgy lehet elkapni, hogy valaki hiv-fertözöttel szexel gumi nélkül, vagy fertözöttel közös injekciós tűt használ. Egy vérvételből kimutatják, hogy van-e okod aggódni, nem tudhatjuk a partnered kivel és hogyan fekszik le.
2017. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de mondom ez az eset régebben történt és a mostani párom nemrég ment el véradásra és rendben volt mindent. tehát akkor én sem vagyok aidses igaz?
2017. jan. 24. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve baromi kicsi a valószínűsége, hogy hiv-fertőzöttel találkozz. Egyébként nemi úton terjed még a hepatitis b (ez ellen valószínűleg be vagy oltva) és hepatitis c is. Ezek szintén nagyon súlyosak. Illetve a szifilisz is a durvábbak közé sorolható, plusz még vagy 100 egyéb nemi betegség. Az óvszer sok betegség ellen véd. Ha ennyire félsz, kérj egy hiv tesztet a pasidtól, nincs jobb ötletem, mert más bizonyíték nincs erre.
2017. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1-es


de nincs sok hiv-fertőzött magyarországon


azt te csak ugy gondolod...

2017. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!