Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apukám már régóta, kb.3 éve...

Apukám már régóta, kb.3 éve gyakran köhög.2 éve volt tüdőszűrésen, ott nem találtak elváltozást, nem küldték tovább. Elképzelhető, hogy COPD? Ez mennyi idő alatt fejlődik ki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg gyakran köszörüli a torkát.

Sosem dohányzott amúgy.

2017. jan. 27. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Próbálja ki ezt a szirupot

150g cukor

0,5 l sör

A cukrot is lángon felengedjük, amíg nem kezd karamelizálódni. Ekkor levisszük a tűzről, beleöntjü a sört. Most visszatesszük a tűzre és alaposan keverjük, hogy az anyagok jól elkeveredjenek. Utána lassú tűzön még főzzük 15-20 percig, amíg a szirup nem lesz méz állapotú. Aztán egy üvegedényben tároljuk.

Fogyasztása: felnőttek naponta 1 EK, gyermekek 1 TK.

A hatás gyorsan bekövetkezik és az eredmény minden bizonnyal meglepő lesz.

2017. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy a tüdőszűrés nem is mutatja ki a COPD-t.
2017. jan. 27. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrés nem mutatja mindég ki a bajt. Komolyabb vizsgálatot kérjetek!
2017. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én párom allergiából kifolyólag télen nyáron rengeteget köhög már sok éve. Apud is simán lehet allergiás.
2017. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SIMÓ ANNA-MÁRIA válasza:
Sajnos a COPD a tüdőhörgők elhalása, tehát a tüdő nem működik tökéletesen, ezt a röntgen-vizsgálat nem mutatja ki. Létezik egy másik műszer a tüdőgyógyászoknál : a szpirométer - ezzel mérik a kifújt levegő mennyiségét - és megállapítják a betegség létezését - vagy nem létét (jó esetben). Ha nem dohányzott, nem valószínű (csak , ha olyan helyen dolgozott , ahol károsult a tüdeje. Nekem az van, de én dohányzástól betegedtem meg ... elhagytam, utána semmi bajom 5 évig, most két éve ért utol a légszomj (azzal jár !!!!). Azért nem árt orvoshoz vinni !
2017. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!