Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elképzelhető hogy agydaganatom...

Elképzelhető hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este óta szokatlan fejfájásom van: tompán fáj a jobb oldalon a fejem, a halántékomtól a fejtető jobb oldali részéig, meg a szemem fölött. A fejtetőm jobb szélén a legerősebb, mintha lüktetne. Gyógyszerre nem múlik el, de mivel tompa, viszonylag enyhe, nem akadályoz semmiben - máskor csak a halántékom fáj, és ha nem veszek be gyógyszert, elviselhetetlenné válik. Szóval ez más.

Emellett olyan érzésem van mintha be lenne dugulva a jobb fülem /reggel be is fújtam audisprayyel, de kb semmi/ illetve olyan mintha megerőltettem volna a jobb szemem, enyhén fáj. Látás, hallás am rendben van. Eléggé aggódom, lehet komoly baj, vagy csak a hidegfront miatt van, bár ilyet még soha nem okozott.

Állítolag a mai huszonévesek között egyre több az agydaganatos /18 vagyok/ a sok telefon, tablet használat miatt, ez tényleg igaz?



2016. aug. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fronttól lehetett, hirtelen jött elég erős lehűlés, tegnap nekem is fájt a fejem és este a szemem is, eléggé megijedtem, de elmúlt. A vállamban is éles fájdalom volt bizonyos mozdulatokra tegnap egész nap, pedig a vállam soha nem szokott fájni.
2016. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy náthás? Akkor is lehet ilyen fájdalom. Ha nem múlik a fejfájásod, akkor menj el a háziorvoshoz.

Sok mindentől lehet ilyen, nem tudom miért gondolsz egyből agydaganmatra. Annak egyéb más tünetei is lennének.

2016. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább fronthatás, nekem a törött csontjaim fájtak tegnap. Egy agydaganatnak több tünete van, mint egy sima fejfájás. Gyerekkoromban kivizsgáltak a gyakori erős fejfájásaim miatt de CT-re, MR-re csak akkor küldtek, amikor már nagyon súlyos volt (fejjel szaladtam a falnak, annyira fájt a fejem minden erősebb hangra). Vérvételre is küldtek, mert a fehérvérsejtszám utalhat daganatra de az rendben volt.

A telefonos sztorit pedig én úgy hallottam, hogy a konkurens cégek találták ki anno, amikor még bejöttek a mobilok.

2016. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi gyors válaszokat!

Remélem csak a front az oka, bár még mindig tartanak a tünetek. Ha tényleg nem múlnak mindenképp felkeresem az orvost. Az a helyzet hogy tényleg a legrosszabbra szoktam gondolni, ha valami bajom van, aztán ha kiderül csak valami semmiség rögtön megnyugszom.

2016. aug. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!