Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges ez? Lehetséges a...

Lehetséges ez? Lehetséges a HIV fertőzés?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy barátnőm akivel lefeküdtem de neki pont akkor volt meg a menzesze. Előttem 1 fiúval volt csak a lány. Lehetőleg hasznos válaszokat szeretnék kérni. Előre is köszönöm!

2017. jan. 28. 10:13
 1/7 anonim válasza:
Hali az attól függ ha az előtted lévő férfi nem használt gumit a csajjal akkor küldd el Hiv tesztre!! De mindenféleképp használj gumit közösülésnél! A menszesz nem tudom, hogy jön ide?
2017. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jaj ne haragudj rosszul válaszoltam szóval ha meg akarsz nyugodni akkor menj el egy tesztre vérvizsgálatból megállapítják neked!
2017. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te menj hiv tesztre, ha aggódsz! Egyébként az esélye nagyjából nulla, magyarországon kevés a hiv-fertőzött és nem olyan embereket érint, akik 1 emberrel feküdtek le életükben. Elméletben persze bármi lehetséges, de ha óvszert használt a lány, akkor nem lehet fertőzött. Neked is inkább gumit kellene húzni, nem utólag parázni. A menstruáció teljesen mindegy ebből a szempontból.
2017. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem használt gumit a csaj az előttem lévővel sem. most azért parázok , mert mostanában le vagyok gyengulve nagyon szervezetileg.. lehet köze hozzá?
2017. jan. 28. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis. Tél van, ilyenkor mindenki rosszabbul érzi magát, a vitaminhiány miatt. A hiv-et legtöbbször olyanok kapják el, akik valamilyen rizikocsoportba tartoznak, intravénás droghasználók, prostituáltak, vagy azok akik gumi és ész nélkül mindenkivel lefekszenek. Olyan lányok, akiknek egyetlen szexuális kapcsolatuk volt, feltehetően szintén fiatal, tapasztalatlan partnerrel rendszerint nem hiv-fertőzöttek. Ha ennyire félsz, akkor menj tesztre, egy sima vérvétel, sok helyen ingyenes és névtelen. De alapvetően nincs okod aggódni.
2017. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előbb kellett volna gondolkozni, de ha használsz gumit akkor nincs gond! De csináltasd meg a tesztet, hogy megnyugodj! Vigyázni kell, ha a csaj lefekszik fűvel fával gumi nélkül mást is át adhat neked!
2017. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Egy teszt lesz a saját megnyugvásom véget szerintem :)
2017. jan. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!