Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat a köhögés hátterében?

Mi állhat a köhögés hátterében?

Figyelt kérdés
Igazából már 6-7 éve jellemző rám, hogy ha a tudomet valami inger éri vagy például hirtelen sokat sportolok, akkor szamárkohoges szerűen köhögök. Annyira nem szokott zavarni, mert viszonylag ritkán jön rám a köhöges, de ilyenkor, mint most, amikor beteg vagyok, nagyon zavaró ez az ugato köhögés ami jelentős mellkasi fájdalommal jár. Tüdőgyulladás nem állhat mögötte, mivel mimdig fáj megfazasnal kohogesnel a mellkasom... De ez a köhögés elég zavaró, mert ilyen hangos, öblös, nem tudom rendesen elmagyarazni. Ha sportolok sokat, ami a tudomet terheli jobban, pl futás, úszás, aerobik, akkor utána általában váladék is gyűlik és nagyon kellemetlen mert általában alig tudom felkohogni és emiatt néha olyan mintha megfulladnek, de persze nem, csak ugye mintha valami a torkomban lenne (ugye a váladék). Ez már nem mostani probléma, már egy ideje van. Régen versenyszeruen kosarlabdaztam, azt is főleg ezért hagytam abba, mert nem bírok sokat futni. A mostani szmogos idő miatt még többször köhogok. Valaki tudja ez mitől lehet?

2017. jan. 28. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Felkeresett valaha is orvost ezzel? Itt az ideje. Tüdőszűrés jöhetne szóba. Savtúltengés is állhat a háttérben.
2017. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!