Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyermekem scheuermann-os....

Gyermekem scheuermann-os. Milyen matrac lenne számára a legjobb választás?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógytorna jó rá
2017. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyógytornára járunk. De szeretnék neki ágyat vásárolni. Viszont annyi féle matrac van ami nem biztos, hogy pár perc próba után is megfelelő. Próbáltam estleg a gerincklinikáról erre szakosodott orvos segítségét kérni, de időpontot kell kérni.
2017. jan. 30. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Scheuermann-os vagyok és én egy Wellpur márkájú memóriahabos matracot használok amihez van párnám is. A matrac egy 3-4cm vastag, bármilyen felületre rárakható matrac. Én amióta használom, már nem fáj annyira a hátam és jobban alszok tőle. Ha bementek vagy egy Teleshop vagy egy Jysk üzletbe, akkor biztos fogtok találni memóriahabos matracot és párnát is. Nagyon sok féle van, van antibakteriális meg eukaliptuszos, stb., azt válasszátok, ami a gyermekednek a legjobban tetszik. Igaz, az ára 12.000-15.000 ft körül lesz, de utána kevésbé fog fájni a gyerek háta. Remélem tudtam segíteni :)


14/l

2017. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!