Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb választás...

Gon99 kérdése:

Melyik a legjobb választás Alfa Romeo Mito 0.9;Dacia Logan 0.9;Renault Clio 0.9;Fiat 500 0.9?

Figyelt kérdés
Anyósom ritkán vezet ezért kis könnyű autót szeretne amivel jól lehet parkolni a fent említett típusokat nézte ki érdekelne tulajdonosok és hozzáértők véleménye.Sok negatívumot hallottam a turbó benzinről illetve ezekről a márkákról tényleg rosszak?Vagy ezek az már megbízhatóak ? Nyitott vagyok más ajánlásokra is.Köszönöm mindenki válaszát

2017. jan. 16. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyósnak biztos nem vennék kis turbót. A sok városi menet miatt szerintem problémák lesznek vele, meg amúgy sem tartom jó választásnak. A fiatéról láttam olyan tesztet, ahol 8,5-öt evett (autónavigátor, talán grande puntóban?). Mazda 2 nem játszik? Szerintem sokkal kevesebb problémára kell vele számítani.
2017. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alfát nem vennék a drága fenntartási költségek miatt!

Daciaból szerintem a Sandero sokkal szebb.

Fiatot nem ismerem.

Dacia = olcsó kivitelezésű renault, de a kategóriájában a nagyon jónak számít, ráadásul nagyon megbízhatóak is. A clio is nagyon jó, 0.9 motorral városban meglepően dinamikusan lehet vele közlekedni, ugyan ez igaz a sanderora is.

A gyári fogyasztásokra átlag 1 litert hozzá kell adni az lesz a valós.

Mekkora összeget szántál rá?

2017. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alfát ne... bár ezek már jobbak, de csak alfák, fanatizmus kell hozzá, meg 1-2 szerelő ismerős


Dacia mint írták kb olcsósított Renault, de az érdekessége, hogy pár dolgot jobban összeraktak benne, mint az anyakocsikban (váltót dícsérik, meg abba érdekes módon tudnak elektronikát csinálni :D)


Clio se feltétlen rossz választás

az 500asról meg hallottam jót, rosszat



amúgy ha ritkán vezet, akkor én egy szívó Logant ajánlanék, abban is van kisebb motoros, amiben erő nincs sok (70 ló?), de nem hallottam róla még rosszat (persze ne az első generációst, az még gyerekbeteg volt)

2017. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te más kérdéseknél alázod az olasz és francia autókat, erre itt bevágsz két olaszt és két franciát. Mindegy, ez nem ide tartozik. Amugy az Alfa már régen nem az a kategória, ami volt, ma már mindegyik modellje jónak mondható, a Fiat 500-al szintén nincs gond, a két francia se rossz. Fogyasztáson meg nem kell csodálkozni turbómotoroknál. Amugy ha valóban anyósodnak kell, akkor miért nem nézel neki valami 1.2-es szivóbenzines autót?
2017. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!