Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért a bőrgyógyászatra...

Miért a bőrgyógyászatra küldenek? Egy bőrgyógyászati vizsgálat elég?

Figyelt kérdés
A háziorvosom is és az ügyeletes orvos is a bőrgyógyászatra irányított miután mondtam ekik hogy egy éve volt egy barátnőm akivel lefeküdtem pont amikor meg volt a menzesze és megkérdeztem a mind a 2 orvost hogy lehet e HIV fertőzés , azt mondták börgyóyászatra kellene menni...

2017. jan. 29. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem HÍV fertőzözz, akkor te sem leszel az attól, hogy éppen megvolt neki. Bőrgyógyászatra felesleges menned, inkább csináltass HÍV szűrést ha nagyon agódsz, erre külön szűrőállomások vannak.
2017. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

HIV szűrést a bőrgyógyászaton is csinálnak. Azért vannak külön HIV állomások, hogy ott a szakrendelővel ellentétben névtelenül lehet megtenni.


A menstruáció megléte nyilván nem fertőz semmit, ha valaki egészséges, de ha beteg, akkor nagyon megemeli a kockázatát a fertőzésnek.

2017. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10, igen ezt a hipochondert mondták már de el fogok menni a bőrgyógyászatra szerintem a saját megnyugvásom végett :)
2017. jan. 29. 21:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól teszed, menj el :) És megnyugszol :)
2017. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 29. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!