Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fitymaszűkület? Nem is kell...

Fitymaszűkület? Nem is kell többet mondanom.

Figyelt kérdés
Internetes diagnosztizálásban nem hiszem, bár olvastam pár cikket. Elmentem urológushoz, aki minden áron a körülmetélést ajánlotta, viszont ezt nem szeretném bármennyire is tapasztalt az Úriember. A "fityma plasztika" viszont, amit ajánlott időszakos megoldás, de végleges gyógyuláshoz is vezethet. Szeretnék több információt kapni azoktól akik ezen átestek. 21 éves fiú vagyok, nemi életem még nem volt.

2017. jan. 29. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, helyesbítek: Fitymafék átvágása (Frenulotomia)
2017. jan. 29. 16:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha nem mondasz semmit a fitymád és/vagy fitymaféked állapotáról, senki nem fog tudni semmit se mondani. Másrészt van több orvos is a piacon.
2017. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy annyi: ha a hátrahúzási nehézségeket a fitymafék okozza, akkor elég csak azt eltávolítani / átszabni. A fitymaszűkület ha nem beteg a bőr és nincs valami nagyon súlyos elváltozás rajta, akkor általában nyújtható, akár felnőtt korban is (max kevésbé, mint gyerekként), és kellő kitartással tartós javulás is elérhető. A teljes fitymát eltávolító körülmetélésre jellemzően semmi szükség nincs, de itthon valamiért az a stílus a menő (makk alatt pár mm-rel van a heg, belső fitymaoldal kuka, maradék bőr mobilitása minimális).
2017. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!