Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nincs étvágyam. Mit tegyek?...

Barthafanni kérdése:

Nincs étvágyam. Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés

Kb 1 hete alig vagyok éhes talan reggel kicsit. Mostanaban kezdtem el szorongani jobban azota nincs etvagyam talan. Reggel pl ket tejszeletet eszek. A suliba jobb az etvagyam talán mert nem stresszelek hanem a barátok körébe megnyugodok? Itthon meg egyaltalán nem vagyok éhes. Már amya szol hogy csak ennem kéne . És ez fura mert nem vagyok vékony és mindig is ettem többet egy nap 3szor min. A stressztol van. Meg hogy ilyen szar az idő és lehangolt vagyok miadta mert amiatt is szorongósabb vagyok .Meg ha olyan helyen vagyok ahol elvagyok és nem szorongok ott egy idő után megjön az étvágyam . Már az is lehet a gyomeom is leazukult mert hamar el i mulik

Jo lenne viszakapni a regi énemet Mit tegyek ?



2017. jan. 30. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Igyál több folyadékot és foglald el magad valamivel,iratkozz be sportolni valahova (úszás kiváló oda tesóddal vagy egyedül-barátokkal is elmehetsz)

Legalább heti 3

Ne fordulj magadba,légy kicsit nyitott. Foglalkozz azzal amit szeretsz,ha szomorkodsz gondolj bele abba mennyi értékes perc megy el a boldog pillanatokból. Mozdulj ki a barátokkal

Írd le nekem a kedvenc kajáid és hogy miket szeretsz és hány éves vagy :)

Segítek neked

2017. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!