Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma volt egy pánikrohamom mit...

Meechy Darko kérdése:

Ma volt egy pánikrohamom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma kb. 4-5 hónap után rám tört egy pánikroham. Kosár edzésen voltam és egyszer csak ilyen hanyinger szerü valami kapott el aztan mintha alig kaptam volna a levegőt éget a gyomrom is (igaz az előtt ettem mielőtt mentem volna) kimentem az öltözőbe kicsit lenyugodtam gondoltam visszamegyek de aztán rám jött valami hogy inkább még se szóltam, hogy elmegyek aztan nagyon siettem haza tiszta halálfélelmem volt hogy érjek haza a kb 20 perces út alatt, aztán most itthon vagyok semmi bajom nincs már, de elegem van utálom ezt nem akarok megint így élni pszichologushoz járni minden nap attól rettegni mikor jön rám megint, azon gondolkoztam, hogy lehet-e valami köze ahhoz, hogy január 1.-je óta nem gyujtottam rá és most talan így jönne ki rajtam?! Nem tudom de aki tudna valami tanàcsot adni írjon

2017. febr. 3. 16:55
 1/3 anonim válasza:

A tiéd még jobbik eset... Nálam ilyenkor légszomj jön elő, aztán izomgörcs. És kb. még utána is 2 órán át zsibbad az arcom, a karom, a lábam.

Szerintem menj el pszichológushoz. Hidd el, ha találsz egy értelmeset, sokkal jobb lesz. Pszichiáternél meg ne próbálkozz, mert zombit csinál belőled a gyógyszereivel...

2017. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokáig jártam pszichológushoz valamikor szepte,berben voltwm utoljára akkor azt mondta tavsszal menjek ha szeretnék szóval akkor kegyek amikor csak szeretnék
2017. febr. 3. 23:39
 3/3 anonim válasza:
Remélem minnél hamarabb helyre jössz. :)
2017. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!