Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a derekam illetve a...

Fáj a derekam illetve a farcsontom nem mulo szedülés, mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Panaszom:Szedülök már jo pár napja illetve kellemetlen de még tűrhető derékfajdalmaim vannak illetve észrevettem hogy farcsontom faj ha megnyomom hátul fenékresznél, nem voltam vele még orvosnál itthon provalom orvosolni kis tornával. Mindenképpen elmegyek vele orvoshoz Hétfőn... kérlek benneteket hogy segitsetek ill. Leheet köze az egesznapos szédüléshez ez a derék/farcsont fajdalomhoz (hajlamos vagyok a bepánikolasra is)

2017. febr. 4. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:
*farokcsont
2017. febr. 4. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a nyakcsigolyád is fáj, akkor lehet szédülni tőle.
2017. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a nyakcsigolyám nem faj illetve ma erősebben érzek álló pozíció ban nyomást érzek talan az orrom mögött illetve homlok alsobb részén két szemöldök közt illetve belül a szajban, szájpadlasban is érzem ha nyelvemmel nyomom akkor jobban érezhető mi lehet ez ?
2017. febr. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!