Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a barátnőm pánik betegsé...

Lehet a barátnőm pánik betegség miatt ilyen velem vagy ez kamu csak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akivel másodszor jöttünk össze mert elsőre egy srác be kavart nálunk és most Szeptember óta vagyunk együtt újra de nagyon megváltozott azt mondja ő Pánik beteg és azért ilyen velem . Igazából távkapcsolatban vagyunk és igazából hétvégén találkozunk de akkor is tőlem vár el mindent pl én utazzak hozzá (Pécs-Nagykanizsa) bár ez ideiglenes úgy néz ki mert én Pécsre mennék tovább tanulni technikum után de ő nem utazik mert pánik beteg, ha pl elakad a beszélgetés fbn akkor ha én nem dobok fel témát meg sem szólal és néha akkor is csak azt írja , hogy ahha, ok,oké ,értem meg ilyeneket és nem rég tudtam meg, hogy van neki több fb-je de állítólag nem használja őket ,mert nem tudja a jelszavukat már .Meg bármi program van csak az ő ízlése szerint lehet mert ő pánik beteg és nem tud mindent csinálni . Valamint mostanában elkezdett mindenben kritizálni pl ez a csávó tud korizni én nem szóva én fogyatékos vagyok ez meg a lelki társa én meg nem ,meg hogy barátnőm szokott játszani én nem és azt mondta kockák is folyton figyelnek rá én meg nem tudok játszani sem vele meg ilyenek. Ja és a hab a tortán, hogy mind ezért én vagyok a hibás , hogy ő ilyen lett amilyen mert mellettem rosszul érzi magát mások közelében meg semmi ,mert én ellenkező személyiségű vagyok , mint ő ez az indok meg pszihologushoz kell már miattam járnia és ő introvetált lett .

2017. febr. 12. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb rázd le. Menekülj az ilyenek elől.
2017. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pánikbeteg, az utazási fóbiájából is valószínű, de az ő felelőssége, hogy kezeltesse. (én is pánikbeteg vagyok, nekem is szakadt meg induló kapcsolatom emiatt, de az én dolgom, hogy kimásszak belőle, persze segítséggel.) Ettől nem lehet introvertált, az egy veleszületett tulajdonság. Egyébként csak azért bánt téged, mert az ilyen problémák miatt alacsony szokott lenni az önbizalma az embernek, és olyankor igyekszik másokét is rombolni. Ezeket be kellene láttatni vele és elérni, hogy kezeltesse magát.
2017. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a pánikbetegség nála - ha valamennyire igaz is - leginkább remek alap ahhoz, hogy mindenért te legyél hibás, és minden az ő szájíze szerint történjen.

Szerintem vess ennek véget, mert az, hogy máshoz hasonlítgat és fogyatékosnak titulál, az köszönő viszonyban sincs azzal, ha valaki pánikbeteg. 25L

2017. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Szóval azt mondjátok ezzel csak engem akar manipulálni, hogy azt csináljam amit akar ?
2017. febr. 13. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Elképzelhető, hogy van valami baja (ezt nem igazán lehet ennyiből megtudni, mert igazából akármit mondhat), de igen, abból amit leírtál nekem nagyon az jött le, hogy leginkább csak arra használja ezt, hogy bűntudatot keltsen benned és ezzel manipuláljon és megbántson.
2017. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!