Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy betegedhetnék meg? (bőv....

Hogy betegedhetnék meg? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hatosztályosba jelentkeztem,de csak szeptemberben de kevesen voltak idén,és felvettek,még 2 napot mennék a sulimban,és utána megyek hatosztályosba.

Osztályf. már hívta a szüleimet hogy miért megyek meg ilyenek,...jó tanuló vagyok szóval próbálnak visszatartani.

Kérdeztem a szüleimet hogy muszáj-e mennem még 2 napig azt mondták igen,szóval jó lenne hogy ha valahogy megbetegednék erre a 2 napra.Torokfájás,ilyesmi..

Hogy csináljam??Köszi


2012. szept. 23. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Butaság megbetegíteni magad!

Menj csak.

2012. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hülyeség,de osztályf. egész nap ezzel zaklatna...
2012. szept. 23. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
2 nap nem sok idõ, jobban fogod utána magad érezni, ha mész. Nem fognak ezzel zaklatni, biztos megemlíti, de hogy egész nap, ez túlzás. Mondd, hogy ez a végleges elhatározás részedrõl és már nem vagy meggyõzhetõ, és köszönöd, ne fáradjon. Ilyen egyszerû. Légy mindig egyenes és õszinte, ezzel jársz hosszútávon legjobban.
2012. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy meg akarnak tartani :-)

Közöld velük, hogy ez már el van ám döntve, ráadásul a szüleid írattak át, és kész.

Légy hős, többet úgysem találkoztok.

2012. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!