Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Isiász, lumbágó esetén a...

Isiász, lumbágó esetén a munkába való visszatéréshez teljes tünetmentesség javasolt?

Figyelt kérdés
3 hete kezdődött és egyre rosszabb lett, végül annyira kisugárzott a lábamba, hogy járni se tudtam már, 5 napja szabadságot vettem ki. Pihenek, gyógyszert szedek. De a munkahelyre fontos lenne visszatérnem. Már a lábamba kisugárzás kicsit javulóban van, de a derekam fájdalma gyógyszer nélkül borzasztó. Munkám során sokat jövök- megyek. Ha megindult a javulás megpróbálhatok fájdalomcsillapító mellett visszamenni dolgozni?
2017. febr. 16. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kellene nézetned orvossal mert nem biztos ,hogy csak lumbágó lehet sérv is ! Mindkettőnél szigorú pihenés injekció, és kimondottan arra való gyógyszer . Egyikkel sem tudsz úgyse elmenni dolgozni amíg nem jössz rendbe ! A sérv az sokkal hosszadalmassabb és hosszú távú kezelést igényel de remélem csak lumbágó de az is 2-3 hét ! Elhiheted nekem engem évi 1-2 ágyba kényszerít ! Jobbulást
2017. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!