Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábon kihordott influenza...

Lábon kihordott influenza tényleg később múlik el?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén kezdődött, inkább pénteken, hogy nagyon rosdszul voltam. Egész héten fájt a torkom, hasmenésem volt, köhögtem. Ami a legrosszabb, hogy a közérzetem borzalmas volt, hőemelkedésem, majd lázam volt. Szedtem Rubopfent és ittam az energiaitalt, hogy egyáltalán ébren tudjak maradni.

A szüleim hallani sem akartak a hiányzásról, így is megőrültek, mikor kiszóltam, hogy beteg vagyok. Azt vették a fejükbe, hogy valaki bánt az iskolában és azért nem akarok menni.

Nem is ez a lényeg, hanem, hogy napról-napra rosszabbul vagyok, talán most lesz kicsi javulás. Szerintem, ha itthon pihenek, azért hamarabb túllennék rajta.

Épp ésszel a szüleimet nem lehet elviselni.


2017. febr. 18. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg. Nem elég, hogy már elkaptál egy vírust ami eltudott szaporodni benned, hogyha kimész szüntelenül bombáz a többi vírus is, és az elsőnek köszönhetően talán még azokat is elkapod, mert nem olyan erős az immunrendszered.
2017. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szüleim pszichopaták, megbolondulnak a hiányzásra.

Ők parancsolnak, nem lehet mit tenni. Egyik nap korábban hazajöttem, erre kicsináltak és másnap bezavartak ugyanúgy.

Egész télen beteg vagyok szinte és ezen durvultak be, engem okolnak miatta.

2017. febr. 18. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!