Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segitsen kerem! Beteg...

Valaki segitsen kerem! Beteg vagyok, nem tudok aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 10 ota probalok aludni. De annyira kidorzsoltem az orrom a sok orrfujastol hogy mar nem tudok mit csinalni annyira faj. Nincs itthon konkretan semmi. Mar vagy 5 csesze teat megittam ma (lehet ez is a baj) es semmi nem segit hogy jobba legyek. Gyogyszer nincs itthon. Nem megyek holnap iskolaba, de szeretnek aludni mert a legjobb orvossag az alvas. De keptelen vagyok ra. Mar tobbszor sirtam is emiatt mert farsdt vagyok..

2017. febr. 15. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, akkor az orrodat kend be valamilyen bőrnyugtató krémmel. Az sincs otthon? A sírást pedig hagyd abba, mert azzal csak még többet ártasz magadnak. Egyébként pedig netezz, játsszál valamivel, nézzél videókat stb. Foglald el magad valamivel. Nem kell időben kelned, előbb-utóbb pedig majd úgyis elfáradsz annyira, hogy könnyen el fogsz aludni.
2017. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A teában van koffein, tein, ami ébren tart. Igyál sok vizet.Olvass valamit félhomályban,az elálmosít.
2017. febr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Meleg tejet igyál, az elálmosít. Az orrod pedig kend be valamivel, valamilyen kenőcs, krém, testápoló csak van otthon.
2017. febr. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ecseteld az orrod belülről teafaolajjal. Meglátod, mi történik.
2017. febr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Septosil szemkenőcs isteni, én mindenre azt használom. Az orromra is belülről, ha be van dugulva.
2017. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem, beszélgessünk
2017. febr. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!