Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok vizet iszok. Nem vagyok...

Sok vizet iszok. Nem vagyok szomjas csak iszok. Lehetek cukorbeteg?

Figyelt kérdés

Régebben kevés vizet ittam alig volt meg a 0,5liter most meg 1,5 is megiszok.

A családban már fordult elő cukorbetegség.



2017. febr. 19. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért itt kérded? Egyszerűen elmész az orvoshoz és mindent metudsz. Még azt is, amit nem akarsz.
2017. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 1,5 liter nem sok, ennél én többet iszom és ha nem, akkor szomjas vagyok. Cukorbeteg viszont nem. Te szomjas se vagy, és sokat sem iszol. Szóval csak ez alapján nem. Ha fogytál is mellé, az gyanús.

De nagyon egyszerű, meg kell mérni egyik reggel éhgyomorra a cukrodat.

2017. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1,5 liter az normális, a fél nem (kivéve, ha elég sok víz van az ételedben). Még csak szomjas se vagy, semmi adat nincs tehát, csak az, hogy most valamiért normálisan iszol.

Én simán megiszom 4 litert is, részben szomjúság miatt, részben mert szeretek teázni. Ez önmagában a világon semmit nem jelent.

2017. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3-4 litert ittam meg mikor cukorbeteg lettem, pedig előtte csak 1-et. És folyamatosan érzed a szomjúsàgot.
2017. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!