Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon hatgerinc-serv lehet?...

Vajon hatgerinc-serv lehet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Onnan kezdem amikortol elkezdodott ez az egessz Kondiba jartam itt nemtudom h olyant emeltem vagy mi lehetett de kezdett fajni a labam hatul fenek alatt kicsivel rogton abba is hagytam utanna ck erosodott a fajas ez evek ota faj de rengeteget a fajas a fenek aljatol ahonnan kezdodott a talpam kozepejig faj mikor hol leginkabb a talpam kozepe faj mikor a vadlim mikor mi orvosnal voltam meg a kezdetekkor nem igy egynel nem alapitottak meg semmit rontgeneztek a hatgerincem de azt mondta az orvos h semmi bajom nincs akkor nemertem s most olvasgattam h rontgenen nem lehet kimutatni ezt akkor mi tevo legyek ?

2017. febr. 20. 15:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Jaj s azt meg elfelejtettem h par hetig megszunt a fajdalom es utana megint jelentkezett ez volt 2 x is.Orulnek ha valaki tudna valami okosat mondani !
2017. febr. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!