Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy a baj valaki könyörgöm...

Nagy a baj valaki könyörgöm segítsen mert felek hogy beleoroluk, mit tehetnek? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
2 napja nem eszek semmit mar, egy apró dietaval kezdődött az egész, egy rendszert alakítottam ki amit eszre se vettem de mar mindenki körülöttem gyanakszik. Folyamatosan csökkentettem az ételt, hétvégente mikor mar persze alig ettem hétközben, zabalassal vezettem le a szenvedest amit 4 napon keresztül minden napos edzessel végig csinaltam. Mostanra idáig fajult igen.. hogy nem eszek semmit csak iszom a szinten dietam elejen tanácsolt ginseng slim-et reggel-este 30 csepp guttalaxal..en tenyleg nem tudom hogy jutottam idáig, plusz hogy megkoronozazzam ezt az egeszet nyugtatozom magam hogy tul eljem valahogy a napot. Egyfolytában hazudozok mindenkinek miert nem eszek, miert vagyok sapadt, osszeesett. Nem merek szólni senkinek mert felek hogy bezarnanak.. valaki aki átment ilyenen mit javasol ?:( vagy akárki csak segítsen kérem..!
2017. febr. 2. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérjél személyes segítséget. Rokontól, baráttól. És fogadd is el..
2017. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel,h kerj segitseget rokontol vagy barattol,de mindenkepp elkellene menned orvoshoz.Azok alapjan amiket leirtal nem lehet tul jo allapotba a szervezeted.Kezdetnek menj el a hazidokidhoz es o majd megmondja,h merre tovabb.
2017. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus étkezési rendelenesség. Lelki probléma, amire rá is mehetsz. SOS menj el orvoshoz!!!! Dr. Unoka Zsolt nevére keress rá a neten. A téma szakértője.
2017. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el orvoshoz, nagy a gyanúja, hogy anorexiád van. Ha továbbra is kezeletlen állapotban maradsz, annak nagyon rossz vége lesz vagy esetleg végzetes is. Ez már nem játék vagy diéta.
2017. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját magad érdekében muszáj nyitni a külvilág felé. Fontos, hogy ne támadásnak fogd fel a segítségnyújtást!
2017. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!